LOJİSTİK

Orta ve uzun vadeli stratejik planlarına uygun olarak kurumsal yapılanmasını tamamlayan DİZSAN, gelecekte sektörün güçlü ve etkin oyuncularından biri olmak iddiasındadır.

Kara yolu Taşımacılığındaki tecrübesini orta vade planlamaları ile başarısını Deniz ve liman hizmetleriyle devam ettirmeyi hedeflemektedir. Geniş ve etkin imkanlarıyla sektörde başarı grafiğini yükselten firmamız, kombine taşımacılıkta faaliyetlerine kesintisiz devam etmektedir.

Bu gün itibariyle DİZSAN Lojistik; faaliyetlerini Tüm yurt genelinde ve Dünya ölçeğinde uzun hizmet yolculuğunu sürdürmektedir.

Yurt içinde bütün illere ve ilçelere kadar batıdan doğuya, kuzeyden güneye komple veya parsiyel bazda taşımalar DİZSAN kalitesiyle gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimizin tüm ürünleri her türlü riske karşı, teslim alındığı noktadan varış noktasındaki teslimatına kadar DİZSAN güvencesi altındadır.

DİZSAN Lojistik, uluslararası ortaklığın getirdiği vizyonla, Türkiye’de ve dünyada vuku bulan gelişmeleri yakından takip ederek başarısını güvenle inşa etmektedir. Bu başarının formülü ise; sinerji doğuran bir ekip, verim üreten bir altyapı ve memnuniyet getiren müşteri sadakatini ve uzun yıllar Scanıa Servis tecrübesi ile perçinlemektedir.